"

​​​​​​Využívejte stránku v časopisu SrdceMoravy.cz jako web. Ušetříte!

08. 10. 2019 , aktualizace: 20. 01. 2020 Sdílej na SrdceMoravy

Vlastní stránka v časopisu SrdceMoravy.cz

Stránka v časopisu SrdceMoravy.cz je navržena tak, aby splňovala požadavky na kvalitní webovou prezentaci. Díky tomu ji můžete využívat jako své www stránky – stačí si na ni nasměrovat doménu.

Výrazně tím ušetříte!

Vytvoříme váš reprezentativní prostor. Zde můžete zveřejňovat aktuality, pozvánky na akce, PR články, psát o hodnotách a filozofii vaší značky. Také můžete propagovat portfolio produktů a služeb nebo zveřejnit pár referencí vašich zákazníků. Je jen na vás, co si zvolíte. 

Chcete využívat stránku jako web

Je to o dost levnější a účinnější

Ušetříte za tvorbu webu, jeho údržbu, nemusíte už platit za další hosting. Vše je součástí ceny základního tarifu XS. Navíc získáte vlastní uživatelský účet, se kterým můžete stránku naplno spravovat.

Web, inzerce, publikace

Vše na jednom místě.

Stránka je navržena tak, aby splňovala požadavky na kvalitní webovou prezentaci.

S uživatelským účtem můžete pohodlně aktualizovat a doplňovat informace o vaší společnosti a produktech. Můžete ji obohatit o aktuální fotografii, promovideo, samozřejmostí je propojení stránky s nejdůležitějšími sociálními sítěmi. 

Stránku bez problému propojíte s e-shopem nebo s rezervačním systémem.

Návštěvník/čtenář časopisu o vás zjistí vše, co potřebuje. Včetně fakturační adresy. Pokud na ni nasměrujete doménu, nic vám nebrání používat stránku místo webu. 

Služba je součástí tarifu XS, který získáte na 12 měsíců za cenu 1800,- bez DPH, včetně uživatelského účtu pro administraci. 

Celoročně publikujte, inzerujte, budujte PR
- za bezkonkurenční náklady 

Máte zájem o spolupráci a vytvoření Vaší stránky v časopisu SrdceMoravy.cz?

Neváhejte, volejte!
☎ 739 201 777 I 📧 vase@srdcemoravy.cz


Jinde na SrdceMoravy