PR, inzerce a spolupráce: Kdo jsme?

Máte nebo jste právě otevřeli v Brně novou provozovnu

Pomůžeme Vám s jejím zviditelněním! 

Máte sídlo v Brně a chcete prezentovat svoji značku i produkty v časopisu SrdceMoravy.cz. Vytvoříme Vám v časopisu reprezentativní stránku a uživatelský účet, který Vám umožní její plnou administraci. Bude to Váš vlastní prostor umožňující propagaci neomezeného množství PR článků, aktualit, zveřejnění akcí Vámi pořádaných nebo spolupořádaných.

Tvorbou jednoduchých, ale efektivních PR článků můžete prezentovat hodnoty a filozofii vlastní značky, stejně jako portfolio výrobků a služeb, servis či reference spokojených zákazníků. Utužíte vlastní značku a jako bonus máte možnost získat první místa v internetových vyhledávačích.

Hledáte novou reprezentativní formu on-line prezentace vašeho sportovního oddílu, klubu či jednoty

Pak Vaše vlastní stránka v časopisu SrdceMoravy.cz, je tou správnou volbou. Vaše nová stránka představí oddíl, jeho historii, plány, novinky, nábory a případně také sponzory.

V dnešní době on-line marketingu většina sponzorů hledá nové formy, které mohou využívat pro zviditelnění a efektivní podporu prodeje. Za to, že sponzor podporuje váš oddíl, mu můžete v časopisu SrdceMoravy.cz zviditelnit jeho produkty.

Jako reprezentant brněnského sportu můžete po celý rok v časopisu SrdceMoravy.cz prezentovat neomezené množství článků a novinek ze života vašeho oddílu, klubu či jednoty.
Společně budeme tvořit brněnskou on-line výkladní skříň inspirující ke zdravému životnímu stylu.

Pořádáte v Brně zajímavou akci

Staneme se mediálními partnery vaší akce a pomůžeme vám s její propagací.
Pokračujte ZDE

Jsme SrdceMoravy.cz, časopis o lidech a životě v Brně

Na naše poslání a etický kodex pokračujte ZDE

Zavolejte nám na + 420 739 201 777 nebo + 420 739 201 788
Napište nám na vase@srdcemoravy.cz